Projekt EOG
Ogólnopolska Konferencja naukowa "Droga do samodzielności-dorosła niepełnosprawność" w Koszalinie 21.04.2016
Ogólnopolska Konferencja naukowa

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Koszalinie wraz z Wydziałem Technologii i Edukacji Politechniki Koszalińskiej było organizatorem ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Droga do samodzielności – Dorosła niepełnosprawność”.

więcej »
 
Zakończenie II edycji projektu "Droga do samodzielności" - kwiecień 2016
Zakończenie II edycji projektu

  Wszystko co dobre, szybko się kończy. Nadszedł czas zakończenia 15 miesięcznego projektu „Droga do samodzielności” kierowanego do osób niepełnosprawnych, ich rodziców/opiekunów i  kadry stowarzyszenia.

więcej »
 
Szkolenia dla kadry - kwiecień 2016
Szkolenia dla kadry - kwiecień 2016

Po woli kończą się działania zaplanowane  w projekcie „Droga do samodzielności”. Rodzice i osoby niepełnosprawne przeszli całą ścieżkę zaplanowanych działań. Ostatnim elementem pozostał warsztat dla przedstawicieli kawięcej »

 
Marcowe treningi samodzielności
Marcowe treningi samodzielności

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Mamy marzec i za nami ostatnie już treningi samodzielności. Nasza 12-osobowa grupa już wie, że treningi samodzielności  w mieszkaniu takim jak nasze, to nauka samodzielnego funkcjonowania w mieszkaniu.

więcej »
 
Lutowe treningi samodzielności
Lutowe treningi samodzielności

Jak ten czas szybko biegnie. Za nami lutowe treningi samodzielności dla 12 beneficjentów. Tym razem to był czas, w którym mieliśmy dużo okazji wykazania się planowaniem i organizacją czasu wolnego.

więcej »
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6