Mieszkanie wspomagane Nr 1, ul. Piłsudzkiego 18/5
Trening czerwcowy
Trening czerwcowy

Właśnie minął nam kolejny cudowny miesiąc wspólnego mieszkania , życia i gospodarowania razem. Jak się okazało największą atrakcją i ogromnym przeżyciem w ostatnim czasie okazał się dla nas wyjazd do Kołobrzegu do więcej »

 
Trening majowy
Trening majowy

Za nami maj…a u nas w maju jak w gaju!

Kolejny miesiąc rozpoczęliśmy bardzo wesoło i kolorowo, ponieważ uczestniczyliśmy w „Tęczowym jarmarku”, który miał miejsce w centrum miasta, na Rynku Starojmiejskim. Ponad to wziwięcej »

 
Trening kwietniowy
Trening kwietniowy

Za nami miesiąc kwiecień a więc kolejne chwile spędzone wspólnie razem. Ten miesiąc był dla nas wyjątkowy, ponieważ były Święta Wielkanocne, do których przygotowywaliśmy się wspólnie w „naszym nowym domu”. Święta Wiewięcej »

 
Trening marcowy
Trening marcowy

Dnia 16.03.2019 r. rozpoczęła się kolejna edycja projektu „Samodzielność –moja przyszłość”, realizowana w mieszkaniu wspomaganym. My- grupa pięciu uczestników rozpoczęliśmy naszą wielką przygodę, która będzie trwała 11mieswięcej »

 
Zakończenie II edycji projektu
Zakończenie II edycji projektu

Informujemy, iż zakończyła się II edycja realizacji projektu w mieszkaniu treningowym. Serdecznie dziękujemy uczestnikom naszego projektu oraz ich rodzicom za współpracę i życzymy sukcesów w dalszej drodze dowięcej »

 
Marcowy trening
Marcowy trening

Marzec – miesiąc, w którym witamy wiosnę, cieszymy się z coraz to cieplejszych dni, a tymczasem My musimy się pożegnać z naszą największą przygodą życia, jaką było wspólne  i samodzielne mieszkanie w naszym mieszkaniuwięcej »

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6