Strona startowa » Projekt "Samodzielność - moja przyszłość" » Mieszkanie treningowe ul. Budowniczych 6, Koszalin
Mieszkanie treningowe Nr 1, ul. Budowniczych 6
Czwarty trening grupy BG
Czwarty trening grupy BG

W dniach 18.06.2019r. – 02.07.2019r. rozpoczął się kolejny trening w ramach projektu „Samodzielność moja przyszłość” w mieszkaniu przy ul. Budowniczych.

W tym czasie uczestnicy pod czujnym okiem trenerawięcej »

 
Czwarty trening grupy AB
Czwarty trening grupy AB

Czerwcowy trening minął nam wyjątkowo szybko. Było ciepło i przyjemnie. Dużo wolnego czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu. Długie spacery pozwoliły lepiej poznać nam okolicę, sprzyjały też wielu szczerym rozmowom. Upał więcej »

 
Trzeci trening grupy AB
Trzeci trening grupy AB

Za nami majowy pobyt w mieszkaniu treningowym przy ulicy Budowniczych. Aż nie chce się wierzyć w to, że jesteśmy już prawie na półmetku naszych treningów samodzielności. Z każdym dniem jest coraz łatwiej, czujemy tewięcej »

 
Trzeci trening grupy BB
Trzeci trening grupy BB

W dniach 21.05.2019r. – 04.06.2019r. rozpoczęto II dwutygodniowy trening w ramach projektu „Samodzielność moja przyszłość”. Mieszkańcy zaznajomieni z zasadami i nabytymi umiejętnościami ochoczo przystąpili do kolejnego swięcej »

 
Drugi trening grupy BB
Drugi trening grupy BB

W dniach 23.04.2019r. – 07.05.2019r. rozpoczęto II dwutygodniowy trening w ramach projektu „Samodzielność moja przyszłość”. Mieszkańcy zaznajomieni z zasadami i nabytymi umiejętnościami ochoczo przystąpili do kolejnego swięcej »

 
Drugi trening grupy AB
Drugi trening grupy AB

Za nami już drugi trening. Rozpoczęliśmy go 1 kwietnia i to nie był żart! Wciąż nie jest łatwo, w końcu musimy nauczyć się wspólnego życia, nauczyć się swoich codziennych zwyczajów, respektowania przyzwyczajeń współmieszkańcówięcej »

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10