Strona startowa » Projekt "Samodzielność - moja przyszłość" » Mieszkanie treningowe ul. Grunwaldzka 20, Koszalin
Mieszkanie treningowe Nr 2, ul. Grunwaldzka 20
Czwarty trening grupy BG
Czwarty trening grupy BG

Końcówka czerwca była bardzo gorąca. Korzystając z pięknej pogody, a trochę ratując się przed upałem weekendy spędzaliśmy na świeżym powietrzu, chowając się w cieniu drzew. I tak w pierwszy weekend zorganizowaliśmy grilla razem z więcej »

 
Czwarty trening grupy AG
Czwarty trening grupy AG

Minął kolejny, czwarty już trening mieszkaniowy. Spotkaliśmy się wszyscy z nowymi chęciami szlifowania swoich gospodarskich umiejętności. Podejmowaliśmy wszystkie czynności niezbędne w codziennym życiu. Przygotowywięcej »

 
Trzeci trening grupy BG
Trzeci trening grupy BG

Nasz ostatni trening obfitował w uroczystości, co skutkowało wypiekiem wielu różnych ciast. Wszyscy jesteśmy łasuchami, więc bardzo nam to odpowiadało. Uczestniczyliśmy w różnych imprezach z okazji Dni Koszalina, więcej »

 
Trzeci trening grupy AG
Trzeci trening grupy AG

We wtorek 21 maja zakończył się trzeci trening uczestników projektu "Samodzielność - moja przyszłość". Mieszkańcy utrwalali nabyte i zdobywali nowe umiejętności w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Gotowali, piekli, smawięcej »

 
Drugi trening grupy BG
Drugi trening grupy BG

Poznajemy się coraz dokładniej. Wiemy już co kto umie zrobić, a komu trzeba pomóc. Każdy z nas ma rzeczy których chciałby się nauczyć, wiec dużo ćwiczymy i rozwijamy swoje umiejętności. Ciągle jeszcze ustalamy zasadwięcej »

 
Drugi trening grupy AG
Drugi trening grupy AG

W dniach 1-15 kwietnia miał miejsce kolejny trening mieszkaniowy. Nasi podopieczni z niecierpliwością na niego oczekiwali. Przez okres dwóch tygodni kształcili umiejętności samodzielnego życia, prowadzenia gospodawięcej »

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9