Strona startowa » OREW realizowane projekty » PFRON „Przez rehabilitację do samodzielności…” 2015-2018
Projekt PFRON 2015-2018 OREW
1. Informacja dotycząca realizacji projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..."

Rozpoczął się I okres realizacji projektu „Przez rehabilitację do samodzielności…” w ramach którego 28 uczestników w wieku od 8 do 25 r..ż uczestniczy w intensywnej, wielospecjalistycznej terapii. Uczestnicy projektu to rwięcej »

 
2.Informacja dotycząca realizacji projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..."

W ramach rozpoczętego I okresu realizacji projektu Zespół Specjalistów opracował Indywidualne Plany Działania, ukierunkowane na osiągnięcie przez osobę niepełnosprawną intelektualnie możliwie najwyższego dla siebie więcej »

 
3.Informacja dotycząca realizacji projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..."

Od 1 kwietnia 2017 roku prowadzone są zajęcia w zakresie integracji sensorycznej. Terapeuci realizuja założone cele prowadząc indywidualną terapię. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne formy ćwiczeń np. ruchowywięcej »

 
4.Informacja dotycząca realizacji projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..."

Celem zajęć rehabilitacyjnych jest poprawa sprawności ogólnej oraz wydolności ruchowej osoby niepełnosprawnej. Poprawa samodzielności i niezależności, wykorzystywanie osiągniętych sprawności w życiu codziennym (funkcjonalnwięcej »

 
5.Informacja dotycząca realizacji projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..."

Realizacja projektu , który rozpoczął się 1 kwietnia 2017 r. włącza do terapii również zajęcia logopedyczne prowadzone w formie indywidualnej. Ich celem jest usprawnianie aparatu mowy, rozwijanie umiejętności komunikowięcej »

 
6.Informacja dotycząca realizacji projektu "Przez rehabilitację do samodzielności..."

W ramach projektu prowadzone są zajęcia psychologiczne. Mają na celu rozwój umiejętności interpersonalnych, udzielenie wsparcia psychologicznego rodzicom uczestników oraz pobudzenie motywacji beneficjentów do dziwięcej »

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3